O FIRMIE

Automatyka-OPP w dziedzinie sterowania maszynami i automatyzacją  procesów piekarniczych pracuje jako kontynuator doświedczenia firm IBIS sp. zo.o. i „Spomasz”. Automatyka-OPP w swoich szeregach zrzesza najlepszych pracowników, którzy wiedzę i doświadczenie pozyskali w powyższych firmach. Podstawową  naszą działalnością  jest projektowanie, wykonawstwo oraz serwisowanie sterowania elektrycznego i automatycznego urządzeń oraz maszyn.

JESTEŚMY INNOWACYJNI

Audyt o innowacyjności przeprowadziła firma

 

Zlecone nam projekty traktujemy w sposób indywidualny – zaproponowane przez nas rozwiązania są elastyczne oraz specjalnie dostosowane do wymagań poszczególnych klientów. W konsekwencji, umożliwia nam to realizację szerokiego zakresu zadań (np. wybranych etapów większych inwestycji), jak i projektów o skomplikowanym zakresie merytorycznym, obejmujących koncepcję, planowanie, realizację, uruchomienie zleconych instalacji oraz ich serwisowanie, budujemy relacje z klientami oparte na zasadach najwyższej jakości i profesjonalizmu.

Dzięki wieloletniej współpracy z wiodącymi producentami sprzętu (EATON, LG, OMRON, HYDAC, LOVATO, UNITRONICS), zebraliśmy doświadczenie, które promuje szeroki wachlarz rozwiązań i know-how naszych partnerów w realizacji powierzonych nam przez klientów zadań.

Jako młoda ale pełna profesjonalizmu i ambicji firma zwracam się do Państwa z chęcią zainteresowania swoją działalnością jako podwykonawcy lub uczestnika projektów związanych z automatyzacją obiektów, urządzeń i maszyn jak również procesów przemysłowych.

Od początku istnienia firmy, regularnie uczestniczymy w najważniejszych targach w branży cukierniczo – piekarniczej.